Jestem absolwentką psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna. Pomagam pacjentom w zakresie interwencji kryzysowej, wydarzeń traumatycznych, psychoonkologii i zaburzeniach odżywiania. Swoje doświadczenie zdobyłam dzięki współpracy ze specjalistami z różnych nurtów terapeutycznych.

Specjalizuję się w pracy z pacjentami doświadczającymi kryzysów emocjonalnych oraz trudności adaptacyjnych, a także cierpiących na zaburzenia lękowe, psychosomatyczne oraz depresję.

W kontakcie z pacjentem liczy się przede wszystkim dla mnie atmosfera oparta na trzech filarach: bezpieczeństwie, wysłuchaniu i zrozumieniu. Stworzenie odpowiedniej relacji jest w moim przekonaniu absolutnie niezbędne, aby móc towarzyszyć pacjentowi w jego drodze do zmiany, wykorzystując przy tym jego osobiste zasoby.

Grupa docelowa : dorośli i młodzież od 16 roku życia


DepresjaFobieKonsultacjeKryzys zdrowotnyKryzysy emocjonalneLękObniżone poczucie własnej wartościStresStres przewlekłyTraumaTrudności adaptacyjneTrudności w relacjachUtrata motywacji i poczucia sensuWsparcie psychologiczneZaburzenia lękoweZaburzenia nastrojuZaburzenia odżywianiaZaburzenia osobowościŻałoba