Jestem z wykształcenia i zamiłowania psychologiem. Specjalizuję się w poradnictwie osób neuroróżnorodnych (spektrum autyzmu, ADHD). Prowadzę konsultacje i psychoedukację dla osób rozważających diagnozę lub już ją posiadających. Budując atmosferę akceptacji i otwartości towarzyszę pacjentowi w jego drodze do odkrywania siebie i swoich potrzeb.  W pracy koncentruję się przede wszystkim na zbudowaniu relacji opartej na zaufaniu i szacunku.

Pracuję w nurcie humanistycznym, NVC (Porozumienie Bez Przemocy), psychologii pozytywnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Jestem absolwentką jednolitych magisterskich studiów na kierunku Psychologia ze specjalnością Psychologia Kliniczna Dorosłych i Dzieci w Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w ramach wolontariatu w Centrum Praw Kobiet, podczas stażu w Fundacji Terapeutycznej, gdzie uczestniczyła w zajęciach Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu. Od września 2021 r. byłam związana z Integracyjnym Klubem Wsparcia Dla Dorosłych Osób Ze Spektrum Autyzmu, gdzie prowadziłam ogólnorozwojowe i psychoedukacyjne zajęcia grupowe oraz udzielałam wsparcia indywidualnego dorosłym osobom w spektrum. W czasie swojej kariery zdobywałam również doświadczenie w obszarze HR i rekrutacji. Oprócz wsparcia psychologicznego, szkolę i edukuję firmy oraz korporacje z zakresu autyzmu i ADHD. Koncentruję się przede wszystkim na dobrostanie osób neuroatypowych w miejscu pracy. Jednym z celów zawodowych jest wzrost zatrudnienia wśród osób neuroatypowych oraz zwiększenie inkluzywności miejsc pracy.

Aktywnie rozwijam się w mojej ukochanej dziedzinie psychologii, lista wybranych szkoleń:

Wsparcie społeczne, akademickie i zawodowe młodych dorosłych w spektrum autyzmu – Fundacja Mary i Max.

Rozwój emocjonalny osób w spektrum autyzmu” – skuteczne wsparcie na każdym etapie życia.-Fundacja Prodeste.

Terapia osób dorosłych z Zespołem Aspergera – NZOZ PsychoMedic

Grupa docelowa: młodzież od 15 r.ż., dorośli, LGBTQ+ friendly

Zapisy telefonicznie pod numerem telefonu 518998700 lub mailowo na adres recepcja@vilamed.pl


Konsultacje dla osób neuroatypowych/par/partnerów/rodzicówKryzysy emocjonalneObniżony nastrójSpektrum autyzmu/ADHDSpotkania psychoedukacyjneStresTrudności w relacjachTrudności zawodoweWsparcie w procesie diagnostycznymWstępne rozpoznanie spektrum autyzmu/ADHDZaburzenia lękowe