Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyłam pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a obecnie jestem w trakcie realizacji stopnia drugiego - zaawansowanego. Swoje doświadczenie zawodowe budowałam, pracując m.in. jako psycholog przedszkolny, terapeuta środowiskowy czy koordynator i konsultant w Centrum Wsparcia dla Osób w Stanie Kryzysu Psychicznego, prowadzonym przez Fundację Itaka. Aktualnie pozostaję związana zawodowo z Fundacją Itaka, pełniąc obowiązki psychologa w Telefonie Zaufania Młodych i Antydepresyjnym Telefonie Zaufania. Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, wspierając osoby będące m.in. w kryzysie czy w procesie zmiany, a także osoby doświadczające stanów lękowych i/lub depresyjnych.

Prywatnie miłośniczka podróży, zwierząt i literatury pięknej. Z jogi, medytacji i kontaktu z Naturą czerpię spokój, którym staram się dzielić na gruncie prywatnym i zawodowym.

Grupa docelowa: młodzież (16+) i osoby dorosłe


Depresja Zaburzenia nastroju Lęk Zaburzenia lękowe Ataki paniki Kryzysy psychiczne Kryzysy suicydalne Interwencja kryzysowa