Jako psycholog kładę duży nacisk na stworzenie bezpiecznej, wspierającej przestrzeni, która sprzyja rozwojowi i zdrowieniu. W swojej pracy integruję techniki różnych nurtów terapeutycznych, w szczególności skoncentrowanego na rozwiązaniu, humanistycznego oraz skoncentrowanego na emocjach. W trakcie spotkań skupiam się na tym, co dzieje się „tu i teraz”, zwłaszcza w obszarze emocji, jednocześnie poszukując zasobów klienta, które pomogą w poradzeniu sobie z tą trudną sytuacją.

Swoją pomoc kieruję do par, które doświadczają trudności w komunikacji; czują, że kłócą się zbyt często; odczuwają brak satysfakcji ze związku; doświadczają kryzysu (np.: w wyniku narodzin dziecka, czy zdrady). Pomagam też osobom dorosłym w kryzysach emocjonalnych; doznającym stresu; przeżywającym trudności w relacjach z bliskimi; niezadowolonym ze swojej sytuacji zawodowej i/lub osobistej; pragnącym zrozumieć i/lub odnaleźć swoje potrzeby i pragnienia; doświadczającym braku akceptacji siebie.


Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zdobywałam uczestnicząc w stażach, m.in. w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, Poradni Specjalistycznej MOP, czy Przystani Psychologicznej. Obecnie kształcę się w studium terapii par Instytutu Psychologii Zdrowia. Jednocześnie, cały czas poszerzam swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach.


Terapia par Pomoc psychologiczna Interwencja kryzysowa Terapia małżeńska Pomoc psychologiczna dla par