Jestem absolwentką psychologii na USWPS w Warszawie. Praca w zawodzie psychologa jest dla mnie niezwykle budującym doświadczeniem, w które angażuje całą swoją wiedzę. Lekcją cierpliwości i motywacją by dać z siebie wszystko i jak najtrafniej dotrzeć do potrzeb osób, które odwiedzają mój gabinet. Próbą stworzenia relacji opartej na fundamencie zaufania, w której druga osoba zyskuję poczucie bycia wysłuchaną i rozumianą, poczucie ważności i akceptacji.

Już w trakcie studiów pracowałam w zawodzie oraz odbywałam różne praktyki i warsztaty, które wprowadzały mnie w meandry pracy psychologa m.in praktyki na Oddziale Klinicznym Psychiatrii w SPDSK Warszawa, NZOZ Centrum Terapii DIALOG, Gedeon Medica, Szkolenie CBT (cognitive behavioral therapy), szkolenia zagraniczne (UK), praca z dziećmi z autyzmem, terapia par, kurs interwencji kryzysowej, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne w terapii młodzieży i młodych dorosłych, seksualność dzieci i młodzieży- normatywność i terapia, szkolenie z zakresu pracy z młodzieżą zagrożoną samobójstwem i po próbach samobójczych, szkolenie Mindfulness, Ogólnopolska Konferencja Naukowa.

Grupa docelowa: dorośli i młodzież +12 lat


DepresjaKryzysyMotywacjaNerwicaObniżony nastrójOCDPTSDRelacjaTraumaZaburzenia lękoweZaburzenia odżywianiaZaburzenia osobowości