PSYCHOLOG, TERAPEUTA, COACH, AUTORKA KSIĄŻKI ”ODKRYJ SWOJE POWOŁANIE”

W swojej 30 letniej praktyce zawodowej, skupiam się przede wszystkim na „tworzeniu sprzyjających warunków”, aby umożliwić moim Pacjentom, jak najprostszy dostęp do ich wewnętrznego potencjału, wiedzy o sobie, samo-zrozumienia i przemiany. Pomagam rozwiązywać problemy torujące drogę do szczęśliwego i zrównoważonego wyrażania siebie. W pracy z Pacjentem fascynuje mnie wspólne odkrywanie nowych możliwości i perspektyw, które wydawały się dotąd ukryte. Wiem, że każdy ma swoją wyboistą drogę ale też swój dar do odkrycia a ja w tym procesie cierpliwie towarzyszę. W pracy z klientem płynę w nurcie psychologii humanistycznej C.Rogersa dbając jednak o to, aby moi Pacjenci odzyskiwali, w miarę jak najszybciej swoją autonomię, autorytet wewnętrzny, poczucie sprawczości i wiary w siebie, poczucie odpowiedzialności, samostanowienia, wolności. Czerpię z własnych doświadczeń życiowych, zawodowych, pozyskanej latami wiedzy oraz z autorskiej metodologii integralnego rozwoju. Wykorzystuję również i w zależności od potrzeb elementy pracy z ciałem, analizy bioenergetycznej wg A.Lowena, arte-terapii, muzykoterapii. 

Wykształcenie zdobyłam w Paryżu. W 1992 roku ukończyłam Psychologię społeczną w CNAM oraz Societe Francaise de Graphologie. Z własnej potrzeby ustawicznego zdobywania wiedzy odbyłam liczne szkolenia i kursy. Oto kilka z nich: Psychoterapia skierowanea na Klienta wg C.Rogersa, Analyse Transactionelle, Gestalt Therapy, Process Comunication Model, Arte-therapy, Praca z ciałem, Studium Tranformance – coaching pro®i inne..

Grupa docelowa: dorośli

Język: polski i francuski


DepresjaMotywacjaObniżony nastrójOgólne poczucie zagubienia (osobistego i zawodowego)Relacje toksyczne w życiu i w pracyUtrata motywacji i poczucia sensuWspółuzależnieniaZaburzenia lękoweZaburzenia odżywianiaZaburzenia snu